Tilt Style™

You don't need to change.

Gry to świat, w którym Ty decydujesz o zasadach

Dla wielu z nas gry to nie tylko krótka chwila relaksu czy sposób na oderwanie się od codzienności. To pełnoprawny styl życia, w którym liczy się każdy detal. W świecie gamingu wartości takie jak jakość, styl czy komfort nie są tylko pustymi słowami – stanowią rdzeń tego, czym jesteśmy i jak się prezentujemy. Dlatego tworząc naszą markę postawiliśmy na te trzy kluczowe elementy, wierząc, że każdy gracz zasługuje na to, co najlepsze.

W Tilt Style™ oferujemy produkty, które nie tylko przykuwają uwagę wyjątkowym designem, ale przede wszystkim gwarantują komfort noszenia. Ubrania i akcesoria dla graczy w naszej ofercie zostały zaprojektowane z myślą o tym, abyś czuł się w nich pewnie, niezależnie od tego, czy jesteś w domu przy komputerze, czy też wychodzisz na miasto z przyjaciółmi. Nie musisz wybierać między efektownym wyglądem a wygodą – u nas masz to wszystko w jednym.

Społeczność

Jesteśmy aktywni na Tiktok, Youtube, Instagram i Facebooku, gdzie wrzucamy newsy ze świata gier, promocje i nowości w sklepie.

Misja

Chcemy wspierać i propagować kulturę grania w komputer. Wiemy, że nadchodzi czas gamingu, czas klawiatury i gamepada.

Współpraca

Współpracujemy z szeroką pojętą branżą gier umysłowych. Realizujemy zlecenia kontraktowe.

Ekipa

Za kulisami? Paka ludzi, która sama się wychowała na grach. Nie jesteśmy tylko designerami - jesteśmy przedewszystkim graczami.

Wolf

Master of Content

Gram w: FPSy, ARPGi, MOBA

Mentos

Master of Design

Gram w: FPSy, RPGi, MMO, Survival, Skradanki

Koster

Head of Technology

Gram w: RPGi, RTSy, City Buildery

Leo

Head of Production

Gram w: RTSy, FPSy, MOBA

paπ

Head of E-commerce

Gram w: RTSy, FPSy

Dlaczego tilt?

Czy miałeś moment w grze, kiedy każda decyzja prowadziła do porażki? Byłeś zdenerwowany, podejmowałes pochopne decyzje i w konsekwencji było jeszcze gorzej? A może w meczu o awans do wyższej dywizji trafiłeś afka lub trolla? Ciężko wtedy pozostać oazą spokoju…

Oto tilt w czystej postaci! Zamiast zanurzać się w frustracji, postanowiliśmy zamienić te emocje na coś wartościowego. Tilt nie jest specjalnością tylko hardkorowych graczy. Każdy, kto żyje rywalizacją, doskonale wie, co to za uczucie, niezależnie czy to w wirtualnym świecie, na boisku czy przy stole do gry.

I stąd przyszedł pomysł: Jeśli tilt jest tak powszechnym uczuciem, dlaczego by nie nosić go na wierzchu? Dla nas to nie jest żadne tabu, a doświadczenie, które kształtuje nas i pokazuje, jak radzimy sobie z przeciwnościami, kiedy emocje biorą górę nad rozumem.

Jeśli chcesz się poczuć jak u siebie wśród ludzi, którzy rozumieją Cię bez słów, wpadnij na nasze sociale:

Tiktok
Youtube
Instagram
Facebook

Dane kontaktowe

TILT HOLDING PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA

KRS 0001012424,

REGON 524133787,

NIP 9662172466.

Adres korespondecyjny: Elektryczna 1/3/216, 15-080 Białystok.

Wszystkie pytania prosimy kierować na kontakt@tilt.pl